Konzultácie

Radi vám poradíme ako môže aj vaše podnikanie prosperovať vďaka online prostrediu

S čím vám pomôžeme?

Je pre vás online svet veľká neznáma alebo sa v ňom ťažšie orientujete? Sústreďte sa na váš biznis a online problematiku zverte nám. Vďaka dlhoročným konzultantským skúsenostiam vám vieme navrhnúť vhodný reportingový systém, zauditovať minulé online kampane, poradiť s dokumentáciami pre verejná zákazky, alebo vás vyškoliť v oblasti PPC reklamy. Všetko vám navyše zrozumiteľne a prakticky vysvetlíme.

S čím vám pomôžeme?

Spoločne vytvoríme ten najlepší mix nástrojov pre dosiahnutie vašich cieľov

Zadávacie dokumentácie

Či už riešite projekt v súkromnom alebo verejnom sektore, príprava zadávacích podkladov vie potrápiť. Pripravovali sme množstvo dokumentácii a preto vieme, že kľúčovou fázou je zoznámenie sa s konkrétnymi požiadavkami na projekt. Nasleduje rozpracovanie, prediskutovanie zadania a vytvorenie konečnej dokumentácie, čo prebieha v neustálej konzultácii s vami. Ak potrebujete navyše procesne či personálne zabezpečiť priebeh výberového konania, neváhajte nás osloviť.

Verejné zkázky v IT

Ovládame zákon o verejných zákazkách (verejnom obstarávaní) a vo výberových konaniach sme stáli na strane dodávateľa aj zadávateľa. Preto dokážeme spoľahlivo pomôcť aj vám. Či už pri vyhlasovaní výberového konania alebo pri príprave zadávacích podkladov, teda s definíciou zadania a návrhom hodnotiacich kritérií. Keďže spolupracujeme s advokátskou kanceláriou špecializovanou na právo v oblasti verejnej správy, o správnosť verejných zákaziek sa nemusíte báť.

Školenie PPC

Robíte si online marketing sami? Vieme, aké ťažké je držať krok s digitálnymi trendami a zároveň kampane spravovať. My online marketingom žijeme a vďaka našej práci máme nadhľad zo stoviek reklamných účtov a kampaní. O naše vedomosti sa radi podelíme aj s vami a školenie pripravíme na mieru.

Audit online kamapaní

Viete, kam odchádzajú vaše peniaze investované do online reklamy? Aká je vaša digitálna stopa a aké je aktuálne zacielenie kampaní? Ak váhate nad odpoveďou, niekde sa stala chyba. Pre úspešné dosiahnutie cieľov pomocou online reklamy musíte presne vedieť čo, s akým efektom a za koľko váš online marketing vyprodukoval. V rámci auditu vám pripravíme zoznam opatrení, ako kampane vylepšiť.

Feasibility studies

Je pochopiteľné, že pred investovaním do aktivít v online marketingu chcete vedieť, akú budú mať návratnosť. Ideálne je zistiť potenciálne pozitívne a negatívne dopady projektu pred tým, ako do neho investujete značné množstvo času a peňazí. To dokážete vďaka feasibility studies, ktoré pre vás vypracujeme. Budete sa tak schopní lepšie rozhodnúť, ktorú cestu si zvoliť a s akými benefitmi či problémami počítať.

Návrh štruktúry kampaní

Za úspešnou kampaňou stojí okrem premyslenej stratégie aj správne implementovaná kampaň v reklamných systémoch, relevantné vyhľadávacie odkazy, štruktúra zladená s prehľadným reportingom, či strategicky navrhnutý rozpočet. Slabých miest, v ktorých môžno zlyhať, je pomerne veľa. Preto nenechajte nič na náhodu a zverte návrh štruktúry vašich online kampaní do našich rúk. Pri konzultáciách s nami zistíte, ako navrhnúť štruktúru kampane tak, aby uspela.

Návrh webovej analytiky

Analyzujete váš web tým, že sledujete štatistiky návštevnosti? To je celkom dobrý začiatok, ale na dosiahnutie vašich cieľov to stačiť nebude. Úspech sa skrýva v pochopení správania sa zákazníkov na vašom webe. Prečo nedokončili nákup? Čo ich odradilo od odoslania kontaktného formuláru a prečo vám nedali email? Aj to bude súčasťou webovej analytiky, ktorú pre vás navrhneme a pomôžeme zrealizovať.

Návrh reportingového systému

Máte plné zuby exportovania tabuliek do Excelu z každého reklamného systému? My áno a preto pre vyhodnocovanie výsledkov používame prehľadné a interaktívne dashboardy, ktoré vám poskytnú obrázok o digitálnom marketingu na jednom mieste. Zabudnite na ručné spájanie tabuliek a reporting plne zautomatizujte.