Online marketing

Reklama s jasnou návratnosťou

Internetová reklama je dnes samostatne fungujúci svet s vlastnými pravidlami, ktoré sa často a radi menia. Už nestačí byť online, vlastniť webstránku a spokojne čakať na zákazníkov. Digitálny marketing vyžaduje neustále testovanie, vyhodnocovanie a iterovanie, aby ste boli vždy o krok pred konkurenciou. V Inevio žijeme online marketingom, dátami a dizajnom. Radi pomôžeme uspieť v online svete aj vám.

S čím vám pomôžeme?

Rast hodnoty vášho podniku je naša priorita

Marketing riadime v kontexte celého businessu

Odporúčania opierame o dáta

S čím vám pomôžeme?

Vy máte ciele, my dodáme ten správny mix nástrojov na ich dosiahnutie.

Reklama vo vyhľadávaní

PPC reklama umožní zákazníkom vyhľadať vaše služby a produkty práve vtedy, keď to potrebujú. Nemusíte tak míňať peniaze na reklamu, ktorá nebude mať návratnosť. Nastavíme vám geografické a demografické cielenie s kľúčovými slovami tak, aby sa vaša reklama zobrazovala len tým, ktorí to naozaj potrebujú.
Viac informácií

Display a video reklama

Display reklama patrí v oblasti online marketingu k osvedčenej klasike. Je účinná, neprehliadnuteľná a zasiahne obrovskú masu potenciálnych zákazníkov. Prednosťou display reklamy je jej brandový efekt, ktorý pomôže vašej značke usadiť sa v mysli zákazníkov. Musí však byť nastavená správne. A na to sme tu my. Vytvoríme pre vás statické a animované bannery, prekryvné vrstvy či videá, ktoré zaujmú.
Viac informácií

Reklama na sociálnych sieťach

Máte firemný Facebook, poznáte Instagram a počuli ste o LinkedIn-e? Skvelé, ale čo s tým? Reklama na sociálnych sieťach, to nie sú len platené posty, ale predovšetkým vyhovujúci komunikačný jazyk, premyslené statusy, ktoré nabádajú k akcii a dlhodobé budovanie pozitívneho vzťahu s komunitou. Ak nemáte ujasnené, čo chcete prostredníctvom sociálnych sietí dosiahnuť, sme tu pre vás.

Vyhľadávače produktov

Predávate produkty cez eshop? Vyhľadávače ako Heureka, Google Nákupy, Zboží.cz, NajNákup, či Pricemania už určite poznáte. Kľúčom k úspechu je prepracovať sa vo vyhľadávaní na relevantnú pozíciu a nestratiť sa v záplave rovnakých položiek. S tým vám radi pomôžeme. Zoptimalizujeme vaše XML feedy, podporíme dôveryhodnosť vášho eshopu a zadministrujeme produkty tak, aby sa zobrazovali len na relevantné vyhľadávania.

Email marketing

Tak, ako nás vie potešiť príjemný email, tak nás zaručene znechutí všeobecný reklamný spam. Posuňte váš kontakt s minulými aj súčasnými zákazníkmi do kategórie obľúbené a nezaťažujte vaše kontakty nehodnotným obsahom. Namiesto toho im elegantne pripomeňte nedokončený nákup alebo zašlite zľavový kupón na tovar či službu, ktorej kúpu už dlho zvažujú. Komu, kedy a čo poslať? To nechajte na nás.

Webová analytika

Za každou webovou stránkou sa skrývajú čísla. Nie sú to len jednotky a nuly. Koľko ľudí a odkiaľ navštívilo vašu stránku, aké sú ich potreby a aká je ich hodnota pre váš business? To všetko dokáže zodpovedať kvalitná analýza vášho webu. Zistíte z nej, v ktorej časti vášho webu strávia návštevníci najviac času, ktoré informácie im chýbajú a ktoré aktivity z nich robia platiacich klientov.
Viac informácií

SEO

Optimalizácia webov pre vyhľadávače je v online marketingu kľúčová činnosť. Správne urobené SEO vás zviditeľní, zvýši návštevnosť vášho webu a presmeruje k vám zákazníkov, ktorí majú o vaše produkty a služby záujem. Algoritmy vyhľadávačov sa však často menia a zdokonaľujú, čo vyžaduje kontinuálnu prácu s dlhodobou premyslenou SEO stratégiou. Radi vám ju pripravíme.

Reporting

Či už ste veľká alebo malá firma, reportovaniu sa nevyhnete. V online prostredí sa nejedná len o reportovanie prečerpaných nákladov, ale najmä o zistenie návratnosti vašich online marketingových aktivít. Získajte podrobný prehľad o tom, ako sa osvedčil najnovší PR článok či koľko zákazníkov vám priniesla posledná PPC kampaň. Zabudnite na kopírovanie Excel tabuliek - s nami je reporting zrozumiteľný a hodnotný.
Viac informácií

Audit online kampaní

Viete, kam odchádzajú vaše peniaze investované do online reklamy? Aká je vaša digitálna stopa a aké je aktuálne zacielenie kampaní? Ak váhate nad odpoveďou, niekde sa stala chyba. Pre úspešné dosiahnutie cieľov pomocou online reklamy musíte presne vedieť čo, s akým efektom a za koľko váš online marketing vyprodukoval. V rámci auditu vám pripravíme zoznam opatrení, ako kampane vylepšiť.
Viac informácií

Nie ste si istí kvalitou a výkonnosťou vášho online marketingu?

Nechajte si spracovať nezávislú analýzu zdarma.

Chcem analýzu zadarmo

Pozrite sa na naše projekty

02
# Digitálna stratégia # UX/UI # Webdesign # Online marketing
Wozee

Lepšia cesta k novému autu

Zobraziť www Ďalšie projekty
03
# Digitálna stratégia # UX/UI # Webdesign # Web development # Online marketing
Kontio

Nezameniteľne zdravé a luxusné bývanie

Zobraziť www Ďalšie projekty
04
# Online marketing
Jablotron

Creating comfort

Zobraziť www Ďalšie projekty
05
# online marketing
Green Swan

Online kampane

Ďalšie projekty
06
# analytika # poradenstvo
Sufio

Automatic invoices for online stores

Zobraziť www Ďalšie projekty
07
# UX/UI # Webdesign # Web development
CIOP

Centrum pre onkologických pacientov

Zobraziť www Ďalšie projekty
08
# UX/UI # Webdesign # Korporátna identita # Web development # Online marketing
CE.Energy

Energia pre Váš biznis

Zobraziť www Ďalšie projekty
09
# Digitálna stratégia # UX/UI # Online marketing
GAMO

...a práca je hrou

Zobraziť www Ďalšie projekty
10
# UX/UI # Webdesign # Web development
Comfy Prague Transfers

Your 5 star private transfers

Zobraziť www Ďalšie projekty
11
# UX/UI # Webdesign # Web development
PII TOOLS

Revolutionary AI technology

Zobraziť www Ďalšie projekty
12
# UX/UI # Webdesign # Web development
T-SOFT Eternity

Pripravujeme Ďalšie projekty
13
# UX/UI # Webdesign # Web development
Delor

Five Star Tailoring

Zobraziť www Ďalšie projekty
14
# UX/UI # Webdesign # Web development
Betri

Tréningové centrum

Zobraziť www Ďalšie projekty
15
# UX/UI # Webdesign # Web development # Online marketing
Alto systems

Líder na trhu s manipulačnou technikou

Zobraziť www Ďalšie projekty
16
# UX/UI # online marketing
Parket atelier

Pripravujeme Ďalšie projekty